• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

Iнформацiя про iсторiю i традицiї школи

У 2010 році школі виповнилося 18 років. З дня заснування колектив школи прагне через навчально-виховну систему створити українську родинну школу.

У мiкрорайонi школи дiє фiлiя дитячої бiблiотеки № 6, фiзкультурно-оздоровчий центр. Школа межує з парком-заповiдником «Лiски». Торгових центрiв в мiкрорайонi – 4.

До виховного процесу в школi залученi громадськi органiзацiї: екологiчна асоцiацiя «Зелений свiт», Червоний Хрест, Центр соцiального захисту населення, товариство воїнiв-афганцiв, Рада ветеранiв Великої Вітчизняної війни.

Активно працює в школi кабiнет народознавства, при якому працює екскурсiйно-лекторська група школярів.

Стали традицiйними в школi свята День Матерi, День Збройних сил України, День Вчителя.

З успiхом проводяться колективнi творчi справи “Всі ми діти твої, Україно”, “А ми тую червону калину підіймемо” та інші.

На базi школи дiють хор, фольклорний ансамбль, хореографічна студія, вокальний гурток, гурток народної творчості, спортивні гуртки з футболу, гандболу.

Це дозволяє забезпечувати навчально-виховний процес на належному рiвнi.

Школа співпрацює з вищими навчальними закладами: Миколаївським державним університетом ім. В.Сухомлинського, Миколаївським університетом кораблебудування ім. Адмірала Макарова, Миколаївською філією Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Миколаївським державним гуманітарним університетом ім. Петра Могили.

Нами опрацьовані психодіагностичні технології, які мають свої принципові особливості:

- готовність дітей до шкільного навчання;

- обстеження інтелектуального потенціалу;

- рівень сформованості колективу;

- відбір учнів до профільних класів;

- вивчення “проблемних” учнів за допомогою методик;

- психологічне обстеження вчителів та адміністрації.

Концепція школи життєтворчості передбачає три програми, три розділи річного плану “Здоров’я”, “Діяльність”, “Духовність”.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.